Menu

IBK2018 kingikoti sisu: Toni & Guy

Suvi on kuum ja pikk aga ei saa ju blogimist unarusse jätta. Jätkame IBK2018 põhjatu kingikotiga. Üks toetajatest oli Toni&Guy, kes poetas kingikotti shampooni ja palsami kombo, soolasprei ja kuiva shampooni.

Soolasprei on mul olemas täissuuruses tootena, mini lisaks on ideaalne reisisellidele. Mulle isiklikult soolasprei väga meeldib, annab sellise vahva laine juustesse, nagu oleksid just meres suplemas käinud ning juuksed peale seda loomulikult ära kuivanud. Eriti must have on see suvel – ujuma ei jõua aga tahaks olla nö merest viidud.

Teiseks shampooni ja palsami komplekt, normaalsetele juustele. Mõlemit julge kogus – 250ml. Eelnev aasta leidsin täpselt sama komplekti oma kingikotist, et teadsin mida oodata… Minule kahjuks need ei sobinud. Sobivad imehästi inimesele, kes soovivad volüümi. Annab seda ja kuhjaga. Peseb puhtaks – seega täidab oma ülesannet. Elukaaslane sai mitu kuud juuksed puhtaks ja ei kurda.

Kolmandaks kõige huvitavam Toni&Guy toodetest – kuivshampoon. Siiani olen vaid Batiste omasid kasutanud, et huvi ja uudishimu oli selle vastu väga suur. Pudel on suur – 250ml ja kestis ikka tükk aega. Lõhnas hästi, aitas juuksepesu veidi edasi lükata ning tegi juuksed mõnusalt kohevaks ja juuksejuurest tõstetuks. Ainuke mure oli see, et kuna ma olen brünett, siis tegi juuksed kenasti halliks – ja kammides see ära ei kadunud. Seega soovitan pigem blondide või heledate juustega inimestele.

Tooted kõik saadaval hästivarustatud kauplustest (näiteks Kaubamaja ilumaailm).

Hõissa!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga