Menu

Tootejutud: Jeffree Star Beauty Killer

Ma olen tõesti Eesti blogimaastikul kõige aktiivsem blogija – kõva kord kahe kuu jooksul..

Suve lõpus oli Beautybay‘s Jeffree Staril maru sooduspakkumine, millelt otsustasin ka mina sabast kinni haarata, sest miks mitte osta paletti poole soodsamalt kui pakutakse. Täishinnaga ma polegi vist kunagi tema nimega tooteid ostnud ja ilmselgelt ei osta  ka – ta pole selleks piisavalt sümpaatne. Küll aga ta tooted pole selles süüdi (või labor, kes neid toodab), et tüüp taoline douche on. Õnneks pole ta tooted kunagi nii vapustavalt kihvtid, et nendeta elada ei saaks. Saab küll aga minu puhul saab võitu uudishimu ja meigi kollektsionääri kirg.
See selleks, asume asja juurde!
Pakend on imal roosa ning tüüpiline papp-laadi materjalist. Sees suur ning hea peegel ja sulgub tugevalt magnetiga (ühe käega alati avada ei suuda). Taga pole ühtegi teksti, koostisosad ning muu laadne oli karbil, mis tal alguses ümber oli. Oleks võin ju paletile ka trükkida, ma ju viskasin karbi ära… See tähendab, et ilma nendeta näeb ta nagu poolik Hiina toode välja. Oleks võinud ju, ma ei peaks selleks interneti laiali lammutama, kuna kodulehel ma toote alt ka ei leia mitte mingisugust informatsiooni. About me tema kodulehel on ka sisukam.
Beauty Killer paleti peal on uhkelt reljeefne ning läikiv. Kuigi mina niivõrd rikkama oleks toote välimusega rohkem vaeva näinud – see näeb sellise hinna juures nii odav välja (täishind $45, kodulehelt tellides lisandub postituskulud ning tollimaks).
Lauvärvid ise aga vaatamata pakendile on nunnud. On värvi, piisavalt neutraaltoone, matte ning läikivaid.

Matte toone on kokku neli.

  • China White (nagu nimigi ütleb, valge, küll minu silma jaoks kergelt beezikat tooni lükkab sisse) 
  • Courtney (täpselt selline toon, milliseid kleite-kingi Kardashianite klann kannab, nude-beez)
  • Vanity (punaka alatooniga tumedapoolsem pruun)
  • Star Power (see kärts roosa, mis ilmselt paljude silmi paneb pööritama, sest kes kannab sellist tooni oma silmadel?!)

Läikivaid toone on paletis 6 (frost 5tk ja glitter 1tk).

  • Princess (tuhm helelilla, mis jätab üliarmsa pärlmutter effekti. Võib kasutada ka highlighterina)
  • Violence (metallne lilla. Rohkem kommentaare pole. Ta on lilla. Imetlen, et niivõrd hea lilla, vähesed suudavad teha sellist)
  • Rich Bitch (kuld. Puhas kuld.)
  • Expencive (täpselt selline sinine nagu paradiisis veekogud)
  • Confession (punakaspruun, natuke nagu särapuudriga punane vein)
  • Black Rainbow (sisaldab neist kõige suuremaid glittertükke, paletis vastu valgust vaadates meenutab tähistaevast)
Toodete pigment on hea, mitte küll aga vaimustav. Mõni toon pudeneb mööda nägu laiali aga seda teevad enamikud kirkad toonid, seega seda suureks miinuseks ei pea. Toodet heldelt antud ning lisaks kõigele väidavad, et on cruelty-free ja vegan seega loomasõpradel tasub rõõmustada, ükski pehme jänku selle toote tootmise juures liiga ei saanud!
Jeffree on sotsiaalmeedias teada andnud, et tegeleb uue paleti loomisega. Parem oleks kui selle ka korraks siis alla hindab, sest ma olen vaene 😂

Hõissa!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga