Menu

Üritusejutud: Kivvi ilulõuna ilublogijatega

Võtsin Jannel kratist kinni ja seadsime 29.07 ehk laupäeval sammud Helen Heinroos Hair Salongi poole kus esitleti meile Kivvi nimelist Läti ökokosmeetikabrändi.

Salong jättis mulle sümpaatse mulje, ruumid olid avarad ning valgusrikkad, lisaks sellele, et saad end ilusaks teha, müüakse seal ka Quay Australia prille ja muid huvitavaid aksesuaare. Isegi rulasid.. Ja no muidugi Helen ise on täielik päike!
Sisse astudes ootas meid ka sponsorite pisike laud snäkkide ja märjukestega, mis oli tõeliselt mõnus!
Laud oli kaetud Belief energiaveedega, Valio Gefilus jogurti- ja keefirijookidega, Tassikoogid pulgamaiustega ja Vichy mulliveega Saku Õlletehaselt. Nom! Tõsiselt mõnus!
Mis see Kivvi siis täpsemalt on?
Kivvi on Läti looduskosmeetika, mis sisaldab palju marjade häid omadusi ning on vegan ning cruelty-free. Kui sul pole juhuslikult mingitsorti vastunäidistust marjade vastu siis nende tooted sobivad kõigile! Marjad on kusjuures pärit meie oma baltikumi metsadest! Oma ja hää!
Üheski tootes ei ole ei alkoholi ega sünteetilisi aineid, aga küll on säilitusained, mis on niivõrd pehmed et ei tee õrnale nahale liiga. Pudelid on pumbaga, mis ei lase õhul ja bakteritel ligi ning tooted säilivad 6 kuud, avamata pakend 2 aastat! Pakend taaskasutatav. Re-use or don’t use at all!
Neilt leiab omale midagi igaüks, iga nahatüübiga. Neil on isegi tooteid meestele!
Mina hetkel katsetan nende kingipakist leitud Bergamoti ja litši kehamarmelaadi, mis lõhnab värskendavalt, on üsna rasvane ja niisutab sügavuti. Kasutan oma jalahoolduses, et pehmendan nahka, koorin, siis panen ohtra koguse marmelaadi ja pehmed puuvillased sokid otsa (enne voodisseminekut, siis on sokid terve öö jalas). Hommikul tervitavad mind pehmed ja rõõmsad varbad.
Kui sa tahad nende tooteid proovida ning lähemalt uurida, siis mine http://www.evkosmeetika.ee/ kust sa leiad omale kuni augustikuu lõpuni kõik Kivvi tooted -20%! Igati äss diil, mina küll lähen shoppan omale midagi mõnusat!
Siia lõpetuseks üks pilt Heleni salongis asetsevast kirsitaimest, mis üle õla huupi kaamerasse püüdsin.. Niimoodi oma telefonile taustapilte saadaksegi.
Hõissa!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga