Menu

Grimm: NYX Cosmetics Baltics Face Awards 2016

Osalesin ka siis sellel üritusel, mõtlesin et oskan teha midagi or whatnot.. aga..

… Edasi ma ei saanud. No okei, oleks ma teadnud et tegemist on grimmivõistlusega, oleks siis ka teinud grimmi (ehk teatrijumestust, sest ma oskan seda rohkem kui küll). Ma ei tea mis ma valesti tegin, et ei sobinud. Kasutasin liiga vähe värve? Ei lahminud neid üle näo? midakrdit!! (kibestumus minus saab võimust). Võib-olla sai saatuslikuks see, et blogi lingi lõppu panin, reeglid ei lubanud midagi ju reklaamida, mis ei puutu NYXi. No hääkene küll, las siis olla, ehk ükskord saavutan mina ka miskit 🙂
Küll aga valmis sain toreda asjaga ning sooviks paari isikut selle valmimise juures tänada:
Laura Jõe: Aitäh, et laenasid oma nägu lausa kaks korda (esimene kord läks pekki, hehe, sellestki kirjutan varsti) ja ka oma häält, et videole peale lugeda. Olid väga vapper ja tubli ja ma ei jõua sind ära kiita!
Karlo Salu ja Heiko Mändla: Aitäh, et olite filmimisel ja kokkuklopsimisel toeks ja abiks, Teieta oleks see viimane käkerdis (noh, isegi kui zürii jaoks on, siis minu jaoks oli see suur eneseületus)!
Eric Erm: Aitäh, et mulle oma pisikest steadycami laenasid, väga lahedad kaadrid sain imelisest Eesti loodusest, mis videosse ei mahtunud – küll aga saan neid tulevikus kindlasti kasutada!

Helena Pinsel: Aitäh, et oma ehtekogu minu jaoks rüüstasid ja mulle mõningad vahvad ehted leidsid – ilma nendeta oleks üsna nukker olukord olnud!

Ja ülekõige ma tahaks siinkohal tänada iseend, et olin nõnna tubli, et mässasin asjaga veitsa vähem kui kuu aega, kõik need magamata ööd + töölt antud puhkus läks selle nahka.
Ka kiidaks enda, Laura, Heiko ja Karlo vanemaid, kes jagasid lohutus- ning ergutussõnu ja kui ikka kriisiks läks, pidime sõitma päris pika maa, et uploadimiseks interneti “laenata”. Saime üles napilt õigeks ajaks!
Intro osas on siis üles võetud Kakerdaja Rabas ning Jägala Joal, sest olgem aus, Eestimaa nii ilus ongi vä? Tahtsin näidata ka Pärnumaa võlusid, aga mitte kuidagi ei mahtunud ära (okei, valetan, pisike metsajupp on pärit Kõpu surnuaia kõrvalt metsast).. Aga mul on aega meisterdada küll 🙂 Ja kindlasti ka meisterdan! Aitäh, Eestimaa, et oled nõnda ilus!

 

Ka saime kasutamiseks Pupilo poolt läätsed, aga kuna Laura oli üsna kimpus nende silma saamisega, siis jätsime need ära. Küll aga ma kirjutan väga pika ja väga ilusa postituse neist läätsedest lähiajal – sest Birks armus ära vist…
Aitäh kõikidele kaasaelajatele ja toetajatele ja tänud, et mulle dislaike pole lahminud.. mõnel videol oli neid päris ohtralt, veidikenegi teeb rõõmu, et päris hirmus lugu ma kokku ei keeranud.
Ka tsekkige Janne võistlusvideo üle:

Hõissa!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga