Menu

Grimm: NYX Cosmetics Baltics Face Awards 2017 // PIKK POSTITUS!

Ohsa, viimasest postitusest on möödas igavik. Aga ka põhjusega – ma olen nii palju vahepeal teinud, arvuti on viimane koht kuhu minna tahaks.

Okei, NYX Cosmetics Baltics teatas märtsi kuus, et on aeg jälle videosid tegema hakata. Mul plahvatas peas kohe idee ning viisin ka selle teoks. Aega ja närve kulus metsikutes kogustes aga lõpp tulemus sai nii kihvt, et inimesed ootavad täispikka filmi! Riti ütles, et zürii punkte oli sellel nii palju, et ma olin omadega tipus! Osalejaid oli kõvasti üle saja.

Teema oli vaba – sest see oli niiöelda konkurssi kinnitamise video. Mina valisin, et ma püüan hoida võimalikult eestimaisena asja. Valikuks osutus Kratt. Miks? Sest oled sa kunagi kratti näinud? Ei? Muidugi mitte. Mul oli vaba voli teha mida iganes tahan, ilma, et see midagi või kedagi meenutaks või jäljendaks. Lisaks Krati lugugi on vahva.

Mul kulus ettevalmistuste jaoks 3-4 päeva. Video võtted olid sisuliselt terve öö ning töötluseks kulus ka kõva nädal, kui mitte rohkem.
Kõik mis kasutasin ja tegin, on videos olemas. Siinkohal tahaks lisaks tänada südamest Pupilo‘t, kes tulid mulle vastu ja andsid läätseid! Ilma nendeta poleks Kratt see kes ta on, sest usu mind, ilma läätseteta oli see Kratt ikka ehe mage! Linna parim koht kust erilisi läätseid soetada ning nii sooja ja mõnusat klienditeenindust pole ma enne kohanud! Pupilos ei pettu ma ilmset kunagi!
Läätsed said silma, siis ju lõi mulle visiooni ette ja sisuliselt ma ehitasin Krati silmadele ümber, kui nii võib öelda.
Pettumisest rääkides.. Vedela latexiga eestis on lausa naljanumber. Ma jooksin pool eestit läbi, et saada natukenegi teist. Lõpuks avastasin, et Kryolan on Eestis uksed avanud ning pätsasin sealt VIIMASE 250ml lateksit!
Kratt oli üsna suur ettevõtmine ning ma ebaõnnestusin nii mitmel korral. Tänud siinkohal lähevad mu headele sõpradele ja elukaaslasele, kes ei lasknud mul loobuda ja alla anda, vaid sundisid edasi tegema, sest nemad uskusid minusse..

Ja see uskumine aitas mind edasi järgmisesse vooru – Ma sain Top 20 hulka!

Oli aeg järgmise video käes. Nüüd saadeti uhke kastike vahenditega ning ka teema, mille kohta video olema peaks. Kuna ma otsustasin, et alati kasutan oma elukaaslast igal videol, sest teda on nii huvitav teha igasugu erinevateks karakteriteks ning lisaks teda ennast ka see nii väga huvitab. Aga järgmine teema.. See oli nais-vormis. Ehk siis Nature Goddess (tõlkes Looduse jumalanna). Ma olin üsna vapustatud, et ma ju kurat tahtsin teha meest järgmisena, aga tutkit. Pidin tegema naise. Ja teiseks ma ei tahtnud minna metsa, sest ma olen mereäärest pärit. Okei. Lisaks veel tahtsin teha eesti muistendeid/müüte. Aga Eestlased on nii laisad, et mingi varganäost sulast keda põhimõtteliselt sõnnikust ehitati (kratt), on olemas, aga mereäärseid huvitavaid elukaid pole. Ma olin ausalt häiritud.

Siis mõtlesin, et meil on näkid.. ja Mere-ema! Seekord otsustasin ka, et ei kasuta väga palju erieffekte, vaid maalin ja joonistan!

Sisuliselt kasutasime kõike mis meil leidus, mingeid vanu juuksepikendusi ja käisime mereäärest pilliroogu korjamas ja kammisime kõik vanad võrgud ja möllud välja. Joonistasin näkku soomused, üks silm pimedaks (taaskord Pupilo abil :))

Ja ennäe imet, ma olin Top 10 hulgas. Ja veel AINUKESE Eestlasena. Uuh, pressure was on! Aga nüüd läks mul kõige kiiremaks.. Sisuliselt oli järgmise video tegemiseks vaid 1 päev! Mis tõttu ma kaotasin närvi ja Top 10 oli mu jaoks lagi, kuhu ma jõudsin. Mis on omaette muljetavaldav tulemus!

SIIN ja SIIN on mõningad klipid, mida mu modell oma kasuks kasutas 🙂
Top 10 teema oli Water Creatures ehk vee elukad ja siinkohal jälle kurat, ma just tegin ju vett, mida te tahate minust! 😀
See video läks pekki ja ma ei taha seda kommenteerida 😛 Mitte video, vaid meik, oli see, mis pekki läks. Just. Ma veel haukasin suure tüki ja tegin kaks meiki.. oeh..

Uuel aastal uuesti ja veel paremini. Olen sellel teekonnal saanud omale väga hea sõbranna lätist, kes Top 20 juures jäi minust maha, aga ma poleks uskunud, et selline inimene minu teele ette koliseb. Me oleks NYXi finaalüritusel kohtunud, aga kahjuks mina pidin tööl olema, ning see üritus jäi minu jaoks ära. Aga ta vlogis ja ma sain ka natuke aimu, mis toimus 🙂 vaata SIIT.

Lõpetuseks, vihjeks, ma kogun juba järgmiseks aasta NYXi Face Awardsiks materjali ja luban, et tulen millegi vaimustavaga lagedale!

Hõissa!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga