Menu

Tootejutud: Pupilo.ee

Seoses NYXi võistlusega oli mu modell naa kihvt, et uuris pupilo.ee‘lt läätseid, et pilk omapärasemaks teha. Küll aga kahjuks läätsed videos kasutusse ei läinud, sest Laural oli natuke (no väga palju) probleeme nende silma saamisega.

Ka mina pole enne läätseid proovinud ega kandnud, seega oli see minu jaoks ka uus kogemus. Küll aga mul läksid nad imekiiresti silma ja imelihtsalt silmast välja, kuna mul ei ole probleeme oma näppude silma toppimisega (siinkohal ei soovita nõrganärvilistel liiga palju ette kujutada). 
 
Panin ühe silma ja pidin imestusest pikali kukkuma – pilk muutus mega sügavaks ja eksootiliseks ning absoluutselt ei saanud aru, et midagi võõrast oleks silmas – petsin nii mitu tuttavat ära ning käisin vabalt päikese käes, kartmata et peale trükitud võlts muster välja paistaks. (Ignoreerige mu hommikust pahurat ilmet, päike oli üsna ere).
Läätsega näopool nagu ei kuulunuks mulle – mingi võõras inimene. Enesekindlus tõusis ja tuju oli 107% parem. Mängisin meigiga ning damn, I WAS A BABE!
Pole elu sees end nii ilusana tundnud. Jah, küll krohvikiht oli võimas aga läätsed andsid väljanägemisele ning enesetundele üsna tummiselt juurde. Ma olen niivõrd vaimustuses, et oleks ma rikas – ostaks kohe terve aastavaru ning blogi- ning instagramiposte meigilookidega tuleks nagu oavarrest. Ilusa silmameigi tegemine pole elus nii lihtne olnud (siinkohal ma mõistan, miks niipaljud meigigurud ja ilublogijaid läätseid kannavad. Kus ma siiani elanud olen?)
Tegemist on ColourVUE ühepäevaste läätsetega (pistad silma ja õhtul otse prügikasti koos kogu mustusega). Ideaalsed ühe (või miks mitte viis, sest nii palju paare on pakis) peoõhtu “aksesuaariks”. Silmapanek ei ole keeruline, vajab vaid natuke harjutamist. Esmakordselt küll aga soovitan olla väga kannatlik 🙂 Tooniks on mul silmas Trublends Hazel (kliki linki) – kuna mu enda silm on hallikas sinine ja lääts üsna pruun, siis imekspandavalt segunes see mu enda tooniga nii ilusti. Lõpptemuseks oli pruunikas-rohekas toon, mis on nii omanäoline ja huvitav.
Tahaks veel kiita pupilo.ee klienditeenindust ja abivalmidust. Jätavad südamealla tunde, et Sa oled eriline, vajatud ning armastatud. Nii siiras ja armas! (No muidugi, pakikesse pandud Geisha kommid ju tegid omatöö… Hehe. Aitäh!) Ole julgelt loll ja võhik, nemad aitavad sind läätsetega seotud küsimustes! Suhtlus toimis emailitsi ning vastused olid kiired ning põhjalikud. 
 
Neil on ka pood! Viru keskuses, teisel korrusel! Seal kohapeal on vahvad optometristid, kes aitavad valida Sulle sobivaid prille ja miks ka mitte läätseid ja seda kõike väga mõistliku hinna eest. Olles ise prilliomanik, tean, et see pole üldse odav lõbu (prillid+klaasid läheb tavaliselt paarsada euri maksma, mõni ei saa palkagi nii palju). Neil on poes võimalus (ainukesena Eestis) proovida ColourVUE läätseid. Ja nende jaoks ei pea sa üldse prillikandja olema – need sobivad ka tervetele silmadele! 
Koduleht on väga informeeriv ning ka kontaktandmed on väga nähtaval kohal. 
 
Aitäh Pupilo.eele sellise omapärase võimaluse eest ning ühe kliendi võrra olete rikkamad – ma juba luuran uusi läätsesid!  
 
 
 
 
Hõissa! 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga